Contact

Heb je een vraag, wil je meer informatie of een afspraak maken? Je kan Het Daklozenkantoor bereiken op het algemene nummer 020 7008317 of contact opnemen met een van de medewerkers:

Quinta Betz                quinta@straatalliantie.nl    06 20724187

Mickey Veerman     mickey@straatalliantie.nl 

Sarah Vermorken    sarah@straatalliantie.nl

Mirte Bunte                mirte@straatalliantie.nl

Rob Geurtsen          rob@straatalliantie.nl

Helouise Blinker    helouise@straatalliantie.nl

Van 23 december tot 8 januari is het Daklozenkantoor gesloten. Voor zaken die niet kunnen wachten kunt u altijd bellen naar: 0620724187

Voor meer informatie over de Straatalliantie kan je contact opnemen met Dennis Lahey (coƶrdinator) via dennis@straatalliantie.nl of 06 19860716.